ZMAGA NK KRŠKO PROTI GORICI

Pripravljalno tekmo dveh lanskoletnih prvoligašev dobili Nuklearci, z identičnim izidom kot je bil na zadnji lanski tekmi v 1. SNL: 3:2.

Zadetke za NK Krško sta dosegla dva novinca: Ćirjak in Žabec v 1. polčasu, v 2. polčasu pa je odločilen zadetek dosegel domači goleador Sokler.

Za Gorico je oba zadetka dosegel Velikonja, vsakega v enem polčasu.

Fantje so prikazali zelo dobro in borbeno igro ter zasluženo prišli do zmagale, proti praktično enaki ekipi Gorice, s katero je nastopala v preteklem prvenstvu 1. SNL.

Pri NK Krško so igrali prav vsi fantje, ki so priložnost, ki jim jo je ponudil glavni trener Iztok Kapušin, dobro izkoristili.

Ekipa bo v naslednjih dneh dokončno formirana, saj je začetek prvenstva že čez dva tedna.

Zadnja pripravljalna tekma čaka naše fante v sredo, 17. 7., ko jim bo nasproti stal madžarski drugoligaš Soroksar SC.

Postava: Zalokar, Florjanc, Srpak, Zakrajšek, Žabec, Sokler, Čirjak, Marcijuš, Mlinar, Dadić, Puškarić. V drugem polčasu so v igro vstopili Šolčić, Koruzović, Lee, Regvar, Barišić, Perić, Mrvić, Jurečić, Budimir in Fortuna.