S Šentjurjem le točka

Nogometaši NK Krško so s Šentjurjem odigrali neodločeno 1:1. Krčani so ob podpori Nuclear power boysov v prvem polčasu diktirali ritem igre in se v 24. minuti srečanja veselili vodstva. Po predložku Gavrilovića je z glavo zadel Dejan Djermanović.

Drugi polčas so gostje bili ofenzivnejši, vendar so Krčani tekmo kontrolirali. V 71. minuti pa je Drnovšek napravil prekršek na polovici Krčanov. S pravim evrogolom je za goste s prostega strela zadel rezervist Žiga Dimc. Po golu so Krčani usmerili vse svoje moči v napad, si priigrali nekaj priložnosti, vendar niso uspeli zatresti mreže gostujočega vratarja Vrejiča.

Krčane v nedeljo čaka težko gostovanje v Murski Soboti, že v sredo, 28.4. pa v Krško zopet prihaja Livar, ki nas je letos že porazil. Vse ljubitelje nogometa vabimo, da v sredo, 28.4. ob 17.00 uri pridejo na Stadion Matije Gubca vzpodbujat Krčane!