Otvoritev domače sezone kadetov in mladincev z Radomljami zmagovito

Po neprijetnem gostovanju v Mariboru so se krški kadeti in mladinci prvič v novi sezoni predstavili tudi pred domačo publiko. Nasprotnik ekipa iz Radomelj se je kot novinec v ligi predstavila kot žilav nasprotnik. Predvsem ekipi kadetov sta bili še tretjič v izenačenem rezultatu na tekmi sredi drugega polčasa. Šele Gašper Koritnik je postavil končni rezultat na 4:3 v sicer zanimivi a nekaj manj kakovostni tekmi, kjer sta obe ekipi iskali pot do pomembnih točk.

Mladinci Krškega pa so postavili stvari na svoje mesto že v samem pričetku tekme. Že v 4. minuti tekme je zadel Timotej Rešetič, Anej Bogolin je povišal na 2:0, v izdihljajih 1. polčasa pa je tekmo pripeljal v varne vode še Timotej Rešetič. tekma se je končala s 3:1, Krčani pa zasedajo po 3. krogih ob tekmah manj sredino lestvice.