NK Rudeš – NK Krško 2:2 (2:0)

Strelca za Krško: Mandić, Ahmetović

NK RUDEŠ: Petrović, Klepač, Mišković, Da Silva, Milenković, Jukić, Boršić, Soldo, Jelič, Burić, Picak, Manaj, Vidović, Šarić, Vojković, Šokćević, Tolić, J. Vojković, Vučemilović, Crnogorac, Lojber.

NK KRŠKO: Zalokar, Kulinits, Zakrajšek, Štefulj, Kovačič, Ogrinec, Ahčin, Ossama, Ristovski, Gregov, Vekić, Frelih, Žerjav, Belak, Ahmetović, Sokler, Vidović, Nesher, Borisavljević, Mirt, Mandić, Kostanjšek.

Članska ekipa je včeraj odigrala četrto pripravljalno tekmo proti hrvaškemu prvoligašu NK Rudeš. Tekma se je odigrala v Zagrebu. Tudi tokrat je trener Ščulac v drugem polčasu premešal enajsterico in dal priložnost vsem nogometašem.

V prvem polčasu so gostitelji vodili z 2:0, v drugem polčasu sta zadetka za neodločen izid dosegla Mandić in Ahmetović.

Nedelja je prosta, sledita ponedeljek in torek s po dvema treningoma. V sredo je na vrsti nova tekma.