NK Olimpija: NK Krško 1:0

Članska ekipa NK Krško je proti NK Olimpija izgubila z 0:1. Krčani so kljub porazu prikazali borbeno igro, osredotočeni so bili  na obrambo in protinapade.

Ljubljančani so sicer izvedli nekaj nevarnih akcij, toda v zadnjem trenutku so naleteli na nepremostljivo oviro.

Tako so bili celo Krčani tisti, ki so si priigrali prvo lepšo priložnost, po lepi akciji je Marin Jurina z desne strani neoviran prišel v kazenski prostor, močno streljal, vendar je žoga zletela čez gol. Na drugi strani so si gostitelji najlepšo priložnost pripravili v 25. minuti, ko je Tomislav Tomić pred vrati lepo našel Issaha Abassa, ki je bil premalo natančen.

Ljubljančani so bili v prvem delu premalo konkretni, manjkali so streli,  v 37. minuti  se je Rok Kronaveter odločil za strel, ki je bil dovolj natančen, da je žoga končala v mreži.

Postava Krškega: Zalokar, Jakolič, Krajcer, Gorenc, Šturm, Jurina (od 84. Gajić), Kovačič (od 89. Jovanović), Balić, Mujan, Škrbić, Batrović (od 65. Mandić).

Naslednja tekma je v nedeljo proti NK Celje na domačem Gubcu. Vabljeni!