NK Krško: NK Rogaška 6:0 (3:0)

Stadion Matije Gubca, sodnik: Kondić Božo

Strelci: 1:0 – Čirjak (4.), 2:0 – Čirjak (16.), 3:0 – Čirjak (19.), 4:0 – Puškarić (47.), 5:0 – Puškarić (48.), 6:0 – Čirjak (85.)

NK Krško: Zalokar, Sokler, Puškarić (od 69. Regvar), Čirjak, Dadić, Mlinar, Florjanc, Srpak, Marcijuš (od 59. Jurečič), Zakrajšek, Žabec (od 82. Fortuna).

Krčani so drugo tekmo te sezone na domačem Gubcu začeli odlično in že v 4. minuti po zadetku Čirjaka prešli v vodstvo. V 16. in 19. minuti je Čirjak dvakrat zadel z najstrožje kazni (v obeh primerih v desni spodnji kot gostujočega vratarja Travnikarja) in na odmor so nogometaši odšli z rezultatom na semaforju 3:0. Po prihodu iz slačilnice se je hitro dvakrat med strelce vpisal Puškarić, ko je bil uspešen v 47. in 48. minuti, končni rezultat in svoj četrti zadetek na srečanju pa je v 85. minuti postavil Čirjak.

Tekst: Eposavje