NK KRŠKO : NK BELTINCI 1:1 (1:0)

NK Krško:
Zalokar, Eckert, Sokler, Čirjak (od 92. Puškarić), Eller, Dadić, Mlinar (od 58. Jurečič, od 90. Regvar), Florjanc, Kendeš, Zakrajšek, Žabec.

Strelca: 1:0 – Čirjak (19.); 1:1 – Hočevar (93.)

Z golom Čirjaka, v prvem polčasu, smo vse do zadnjih vzdihljajev tekme imeli aktivnih 1:0.

V 2. polčasu velja pohvaliti našega Dido, gostujoči ekipi je namreč Marko Zalokar preprečil veselje z ubranjeno 11-metrovko.

Minuto pred koncem srečanja so naši Nuklearci podarili žogo na sredini igrišča ekipi Beltincev. Iz gostujočega napada je sledil kot, iz slednjega smo v zadnjih sekundah tekme prejeli gol za 1:1.

NPB-jevci ste bili naš 12. igralec, a tokrat nam ni uspelo osvojiti vseh 3 točk.

Čestitamo gostujoči ekipi za točko, Nuklearci pa glave gor – POGLED NA LESTVICO JE ZELO LEP.

V soboto (ob 15:30) je na vrsti že naslednja tekma, kjer se bomo za nove točke potegovali v gosteh, pri Dravogradu.