NK Krško : Jadran Dekani 3:0 (1:0)

Stadion Matije Gubca, sodnik: Lacković Marko

Strelci: 1:0 – Ester Sokler (2.), 2:0 – Ian Regvar (70.), 3:0 – Adam Jakupović (72. ag)

NK Krško:
Zalokar, Sokler (od 66. Regvar), Čirjak, Dadić, Mlinar, Florjanc, Kendeš (od 90. Fortuna), Srpak, Marcijuš (od 79. Puškarić), Zakrajšek, Žabec.

Krčani so povedli že v 2. minuti, ko je bil uspešen Ester Sokler. A veselje ni trajalo dolgo, ko je bil po trku z nasprotnim igralcem že minuto pozneje izključen najboljši strelec Krčanov Lovre Čirjak. Do konca polčasa se rezultat ni spremenil, so pa zato gledalci v nadaljevanju v vsega dveh minutah videli še dva zadetka. V 70. minuti je na 2:0 povišal Ian Regvar, ki je štiri minute pred tem zamenjal strelca prvega zadetka, dve minuti pozneje pa je Adam Jakupovič zadel v mrežo svojega vratarja Cvetkovića.

Tekst: Eposavje