MOZAIK SE POČASI SESTAVLJA

Končana je tudi tretja pripravljalna tekma mlade ekipe NK Krško.

Naši fantje so kljub napornim treningom prikazali všečno igro. Pripravili so si nekaj lepih priložnosti, predvsem v 1. polčasu, a tudi v drugem smo bili nekajkrat blizu zadetka.

Lepo število gledalcev, za čas dopustov, je spremljalo zanimivo srečanje, z drugo ekipo Dinama iz Moskve.

Rezultat polčasa je bil 0:0, na koncu pa so po gostje, nekoliko po sreči, zadeli za končnih 1:0.

Priložnost so dobili prav vsi igralci in dokazali, da se lahko borimo tudi z na papirju močnejšim nasprotnikom.

Postava v 1. polčasu: Zalokar, Florjanc, Srpak, Filipović, Zakrajšek, Dadić, Rigoni, Sokler, Puškarić, Žabec in Marcijus.

V 2. polčasu so v igrali še: Gugec, Zbiljski, Mrvič, Štajcer, Barišić, Černič, Budan, Perić, Krizmanić, Krošelj.

Veseli nas, da so v ekipi 19-letniki, ki so v končani sezoni igrali za mladinsko ekipo NK Krško: Zakrajšek, Gugec, Zbiljski, Mrvič (18 let – še eno leto mladinec), Štajcer, Barišić, Černič (16 let – še kadet), in Krošelj, ki je februarja letos zapustil mladinsko ekipo NK Krško – a se je na naše veselje sedaj vrnil na Gubca.