Krško: Hajduk 0:2

Krški nogometaši so na novi pripravljalni tekmi gostili hrvaški Hajduk. Hajdukovi nogometaši, ki jih v sredo čaka evropska tekma z Levskim, presenečenja na igrišču niso pustili.

Z 0:1 so povedli v osmi minuti z zadetkom Anteja Ercega. V 23. minuti je za 0:2 zadel kapetan Nikola Vlašić.

Krška ekipa je do najlepše priložnosti prišla v 30. minuti, ko je strel Nikole Gatarića zadel enega od Hajdukovih branilcev in za malo zgrešil cilj ob desni vratnici.

Tudi v drugem polčasu smo na Gubcu videli prevlado Hajduka, vendar se rezultat ni spremenil.

Krčane čaka še zadnji teden priprav pred novim prvenstvom in nasprotnikom iz Gorice.

Na seznamu Krškega so bili naslednji igralci: Zalokar, Jakolić, Šturm, Krajcer, Ejup, Kovačič, Jovanović, Škrbić, Mandić, Mujan, Gatarić, Frelih Dušak, Gorenc, Nakić, Sokler, Vodeb in Klemenčič.

Postava Hajduka: Dante, Bosančić, Vlašić, Ohandza Franck, Radošević, Kožulj, Kalik, Memolla, Tudor, Carbonieri, Erceg, Letica, Lopez, Hamza, Prtajin, Futacs, Juranović, Pešić, Said, Nižić, Šehić, Fomitschow, Ismajli, Jandrek, Gkentsoglou, Kovačević