Velika Gorica, 27.06.2018, 16:30 – Gradski Stadion Velika Gorica

HNK Gorica – NK Krško 2:2 (2:0)

Strelci: 1:0 – Zwolinski (11m), 2:0 – Zwolinski, 2:1 – Ristovski, 2:2 – Mandić

HNK GORICA: Kahlina, Mchedlishvili, Čagalj, Ljubisavljević, Žutić, Marina, Maloča, Maslowski, Matošević, Atiemwen, Zwolinski; Veriga, Čurek, I. Krizmanić, K. Krizmanić, Špičić, Mandura, Zenko Marelja, Šroler, Gudelj, Dvorneković; Bakula, Blatančić, Ćosić

NK KRŠKO: Frelih, Nasher, Kodelič, Belak, Ahćin, Vidović, Kostanjšek, Ahmetović, Peklar, Borisavljević, Vekić; rezerve: Zalokar, Kulinits, Zakrajšek, Štefulj, Kovačič, Ogrinec, Mandić, Sokler, Ristovski, Gregov

V včerajšnjem popoldnevu je krška ekipa nastopila na tretji tekmi v pripravljalnem obdobju. Nasprotnik Krškega so bili HNK Gorica, ki si je s prvim mestom v 2. HNL v 2017/2018 priborila prvoligaški status.

V prvem polčasu so gostitelji vodili z 2:0, v drugem polčasu sta zadetka za neodločen izid dosegla Ristovski in Mandić.

Nova prijateljska tekma bo na sporedu v soboto, 30.06.2018 ob 18.00, ko se Krčani odpravljajo k NK Rudeš v Zagreb.