Mestni stadion Ravne na Koroškem, sodnik: Darjan Kovačič

Fužinar Vzajemci:

Poljanec, Rober, Ikić, Dodlek, Paradiž, Plaznik, Ivkič, Kovač (od 54. Pipuš), Turkuš, Trdina (od 75. Obretan), Medved (od 66. Fasvald).

NK Krško:

Zalokar, Sokler (od 79. Jurečič), Puškarić (od 73. Regvar), Čirjak, Dadić, Mlinar, Florjanc, Srpak, Marcijuš, Zakrajšek, Žabec.

Strelci: 0:1 – Sokler (9.), 0:2 – Žabec (12.), 1:2 – Fasvald (70.), 2:2 – Turkuš (91.), 2:3 – Plaznik (93., ag), 2:4 – Čirjak (95.)

Ekipa Krškega z Raven na Koroškem prihaja s pomembnimi tremi točkami. Bilo je zelo zanimivo! V 9. minuti je zelene v vodstvo popeljal Ester Sokler, le tri minute pozneje pa je na semaforju že pisalo 0:2, zadel je David Žabec. V drugem polčasu pobudo prevzeli domači in v 70. minuti je Fasvald znižal na 1:2, Turkuš pa v 91. minuti izenačil na 2:2. Ko je že kazalo, da bo prišlo do delitve točk, so Krčani po napaki domače obrambe in avtogolu Plaznika povedli z 2:3, v peti minuti sodnikovega dodatka pa je Lovre Čirjak zadel še svoj sedmi zadetek na tretji tekmi in potrdil krške tri točke.

V sredo ekipo čaka 1. krog Pokala Slovenije proti ekipi NK Grad, v soboto sledi 4. krog SNL. V Krško prihaja ekipa Jadran Dekani.

Tekst: Eposavje