Dvoboj jesenskih prvakov z minimalno zmago pripadel Domžalam

V soboto 21.2. je ?lanska ekipa Krškega gostovala pri aktualnih jesenskih prvakih 1.SNL ekipi NK Domžale. Spremljali smo zelo zanimivo sre?anje, ki se je kon?alo z zmago Domžal z rezultatom 1:0 (0:0). Nogometaši Krškega, aktualni jesenski prvaki 2.SNL, so bili zelo dostojen tekmec favoriziranim gostom in že v 6. minuti zapretili doma?emu vratarju Trillesu, ki se je izkazal z odli?no obrambo po strelu Jure?i?a. Doma?i so si priigrali nekaj priložnosti, vendar je krški vratar Zalokar ohranil svojo mrežo nedotaknjeno. Pol?as se je tako kon?al brez zadetkov. V drugem delu smo lahko videli pritisk doma?inov, ki so prišli do vodstva v zadnjih minutah tekme. Po lepi akciji je zadetek v 82. miunuti, po predložku in podaji Skubica, z glavo dosegel Eterovi?. To je bil tudi edini zadetek na tekmi. Varovancem trenerja Petrovi?a gredo vse ?estitke za prikazano na igriš?u, ter disciplinirano, organizirano igro z veliko teka. Še enkrat ve? je naša ?lanska ekipa dokazala, da se lahko dokaj enakovredno bori tudi z najboljšimi ekipami v prvi slovenski nogometni ligi. (FOTO:NK Krško) in (FOTO:Lado Vavpeti?/NK Domžale)

Dve reportaži tekme si lahko ogledate na spodnji povezavi:
NOGOMETNI DERBI JESENSKIH PRVAKOV (reportaža NK Krško)
PRIJATELJSKA TEKMA: DOMŽALE – KRŠKO 1:0 (reportaža NK Domžale)

Postava NK Krško: Zalokar, Sikošek, Frelih, Petric,A. Kožar, Pavi?, Drnovšek, Jure?i?, Štefanac, ?eh in Blažin?i?. V igro so vstopili še: T.Kožar, Tomi?, Bu?ar in Babnik.

Postava NK Domžale: Trilles, Zec, Jelar, Skubic, ?rnic, Trajkovski, Vuk, Simi?, Majer, Morel, Korun. V drugem pol?asu so vstopili še: Podlogar, Eterovi?, Ožbolt in Kous.

Naslednja tekma Kr?anov bo v soboto 28.2., kjer bomo gostovali pri ekipi Triglava iz Kranja. Kranjska ekipa trenutno zaseda 2. mesto na prvenstveni lestvici in je eden izmed glavnih tekmecev naših nogometašev za preboj v 1.SNL. Za Kr?ani zaostajajo 5 to?k.

Naj omenimo še tole, da smo bili po koncu tekme povabljeni na skupno ve?erjo v novomeški lokal Okrep?evalnico Renata, za kar se lepo zahvaljujemo podjetju VENTEH d.o.o iz Krškega.

Ve?erja v NM 2

venteh

Ve?erja v NM 3

levo trener vratarjev na sredini Renata in desno Anže Urban? tehni?ni vodja NK Krško